Par kompāniju

Grozā (0) preces

SIA DANS G ir auto ķīmijas, tehnisko šķidrumu, eļļu, smērvielu, tehnisko aerosolu, krāsu un auto piederumu vairumtirgotājs.

Latvijas tirgū uzņēmums strādā vairāk nekā deviņpadsmit gadus (no 1996.gada).

SIA DANS G pārstāv tādas preču zīmes kā Philips, Lotos, Eneos, Polar, Motip, Telko, Narva, Pro Seal, Holts, Redex, Simoniz, Trico, Kent un vēl daudzas citas.

SIA DANS G mērķauditorija ir degvielas uzpildes stacijas, Latvijā atpazīstami mazumtirdzniecības veikalu tīkli, tādi kā RIMI, MAXIMA un citi, ražošanas un citi industriālie uzņēmumi, auto dīleru veikali, auto apkopes parki un loģistikas kompānijas, zemnieku saimniecības un auto servisi un veikali.

SIA DANS G ir savs loģistikas parks, kurš regulāri katru nedēļu piegādā preces klientiem visā Latvijas teritorijā.

2011.gadā SIA DANS G sāka sadarbību ar lielāko Ziemeļeiropas naftas kompāniju un kļuva par Lotos eļļu un smērvielu izplatītāju.

2013.gadā SIA DANS G uzvarēja SIA "Statoil Fuel & Retail Europa” izsludinātajā konkursā un kļuva par Philips auto spuldžu izplatītāju Latvijā.

2014.gadā SIA DANS G sāka auto spuldžu eskportu arī uz Lietuvas un Igaunijas Statoil zīmola degvielas uzpildes stacijām.

2015.gada 1.jūnijā darbu sācis interneta veikals www.e-dansg.lv.

2016.gadā SIA DANS G sācis preču piegādi SHELL degvielas uzpildes stacijām. 

2016.gadā SIA DANS G ir piedalījies vairākos Rīgas un Latvijas mēroga publisko sektoru apkalpojošu uzņēmumu izsludinātajos tenderos. Konkursos par tehnisko šķidrumu, eļļu un smērvielu piegādi ir iegūti nozīmīgi rezultāti.

2018. uzsākta Petronas eļļu tirdzniecība gala patērētājos.

2019.gads noslēgts sadarbības līgums ar "JXTG Nippon Oil & Energy Corporation" par ENEOS eļļu tirdzniecību. 

Pie mums Jūs vienmēr esat laipni gaidīti!

Dans G

 
Visas tiesības aizsargātas 2015 Dans - G