ENEOS JTX grupā

ENEOS ir pasaules līmeņa produktu preču zīme, ko ražo un izplata "JXTG Nippon Oil & Energy Corporation". Tas ir lielākais smērvielu ražošanas uzņēmums Japānā. Mūsu produktos tiek izmantota uzlabota piedevu un pamateļļas tehnoloģija, kas radusies, apvienojot inženierzinību sasniegumus un pētījumus, kas veikti kopīgi ar japāņu automašīnu ražotājiem. Uzņēmuma ENEOS mērķis ir piedāvāt mūsu klientiem izcilas veiktspējas smērvielas, kas nodrošina ilgstošu aizsardzību, plašu pielietojuma diapazonu, tostarp jaudīgām automašīnām, ielu automašīnām, motocikliem, smagdarba kravas mašīnām un citām iekārtām.

ENEOS iemieso uzņēmuma "JXTG Nippon Oil & Energy Corporation" korporatīvo filozofiju un identitāti. Attīstot modernākās smērvielu tehnoloģijas kopā ar japāņu oriģināliekārtu ražotājiem, mēs vēlamies veicināt modernas sabiedrības labklājību gan Japānā, gan visā pasaulē.

Mūsu misija ir efektīvi izmantot ierobežotos dabas resursus, tajā pašā laikā atbalstīt cilvēku dzīvi ikdienā un rūpnieciskās darbības, piedāvājot risinājumus daudzveidīgajām vajadzībām pēc enerģijas. Ņemot vērā, ka mēs piegādājam enerģiju, kas ir gan patērētāju, gan rūpniecisko darbību pamatā, mēs apzināmies svarīgo lomu, kāda mums ir jānodrošina visā savā uzņēmējdarbībā. Dabas aizsardzība ir kļuvusi par visas pasaules svarīgu mērķi. Reaģējot uz šādām klientu vajadzībām un sagaidāmajiem risinājumiem, ir svarīgi nepārtraukti nodrošināt inovācijas videi draudzīgu, degvielu taupošu smērvielu izstrādi.

1986. gadā uzņēmums nodibināts Eiropā.

2006. gadā uzsākta ENEOS eļļu izplatīšana Turcijā.

2008. gadā kļuva Nr.1 eļļu tirdzniecībā Japānas automašīnām, OEM saskaņošana.

2008. gadā uzsākta OEM eļļu piegāde Eiropas un ASV automobiļu un motociklu ražotājiem.

2010. gadā kļuva Nr.1 Japānas automobiļu ražotāju piegādātājs. Katrā Japānā ražotajā automašīnā ir vismaz viena ENEOS smērviela.

2010. gadā uzsākta jūras transporta nozares apgūšana.

2016. gadā tiek sākta plaša motociklu smērvielu izplatīšana. Viens no visplašākajiem klāstiem motociklu segmentā.

2017. gadā izveidota sadarbība ar 20 oficiāliem ENEOS izplatītājiem Eiropā.

OEM un OES atbalsts

* JXTG Nippon Oil & Energy veicina uzņēmuma ieiešanu starptautiski pasaules tirgū ar OEM (original equipment manufacturer) jeb orģinālajām rūpnīcas detaļām, zīmola ENEOS produktiem, kas izstrādāti pēcgarantijas automašīnām OES (Original Equipment Spares).

* JXTG Nippon Oil & Energy cieši sadarbojas ar vietējiem izplatītājiem un pārdošanas pārstāvjiem, lai nodrošinātu pieeju ENEOS produkcijai vietējā tirgū un klientiem būtu iespēja lietot OEM līmeņa kvalitātes produktu savus motociklos un vieglajās automašīnās.

Zemāk redzami uzņēmumi, kur oficiāli sadarbojas un izmanto ENEOS kā OEM un OES. Šie uzņēmumi ir oficāli atzinuši, ka ENEOS atbilst pieprasītajam standartam un bieži pārsniedz tos.

ENEOS ir augsta kvalitāte, kuru pierāda OEM un OES atbilstības sertifikāti: Toyota, Lexus, Honda, Yamaha, Isuzu, Mazda, Subaru, Mitsubishi Motors, Suzuki, Nissan, Mercedes - Benz, Hino, Kyb.

Eļļas ENEOS izmanto lieli industriāli uzņēmi: Komatsu, Hitachi, Kobelco, Toshiba, Panasonic, Denso, Nippon Steel & Sumitomo Metal.

ENEOS jūras sektorā sadarojas ar Chevron, Total, Mol, NYK.

Smērvielu segmentā – NSK, Nachi.

Eneos eļļas automašīnām

JXTG Nippon Oil & Energy ražo tehnoloģiski uzlabotas motoreļļas un transmisijas šķidrumus, lai samazinātu oglekļa emisijas, uzlabotu degvielas ekonomiju un samazinātu dzinēju kritiski svarīgo daļu nolietojumu, tajā pašā laikā garantējot pilnu dzinēja veiktspēju.

Automašīnas un dzinēja kalpošanas laiks ir atkarīgs no tajā izmantotās eļļas kvalitātes. Eļļas produktu izstrādes laikā mēs cenšamies veidot un radīt tādus produktus, kas vislabāk atbildīs konkrētā dzinēja uzbūvei, nodrošinās neticami lielu temperatūru diapazonu, kuram eļļa var tikt pakļauta, palielinās automašīnas nobraucamo attālumu, dzinēja darbības stundu skaitu, apgriezienu skaitu minūtē, garākus starplaikus starp eļļas nomaiņām, kā arī atbilstību vietējam klimatam vai ar likumu noteiktām degvielas taupīšanas prasībām.

Eneos eļļu klasifikācija

A1 / B1 - Enerģiju taupoša, ilgas dzīves eļļa - "Jauni Japānas un Amerikas automobiļi";
A3 / B3 - motoreļļas (Eiropas automašīnas un vecāki japāņu un amerikāņu automobiļi) ārpus dīzeļmotoriem ar tiešu degvielas iesmidzināšanu;
A3 / B4 - motoreļļas, tostarp dīzeļdzinēji ar tiešu degvielas iesmidzināšanu;
A5 / B5 - energotaupīgas, ilgmūžīgas eļļas augstas veiktspējas dzinējiem;


C1 - Eļļas motoriem, kam nepieciešama zema SAPS un zemāka viskozitātes rādītāja augsta temperatūras darvas (HTHS);
C2 - Eļļas motoriem, kam nepieciešama vidēja slodze un zemāka viskozitātes rādītāja augsta temperatūras darvas (HTHS);
C3 - Eļļas motoriem, kam nepieciešama vidēja līmeņa un augstāka viskozitātes rādītāja augsta temperatūras darvas (HTHS);
C4 - Eļļas motoriem, kam nepieciešama zemaSAPS un augstāka viskozitātes rādītāja augsta temperatūras darvas (HTHS);
E4, E6, E7 i E9 – Klasifikācija, galvenokārt, ir atkarīga no transportlīdzekļa emisijas standartiem un eļļas maiņas intervāliem.

ACEA normu priekšrocība ir ļoti izstrādāti un ierobežojoši kritēriji eļļu piešķiršanai grupām (tuvāk un precīzāk nekā API un ILSAC) un ļoti sarežģītu saderības noteikumu trūkums.

Vienkāršojot:

A3/B3 eļļu var aizstāt ar A3/B4;
A1/B1 un A5/B5 standartu prasības ir vienādas papildus vienam parametram (HTHS, kam A1 / B1 ir plašāks diapazons nekā A5/B5), tāpēc lielākā daļa OILS atbilst abiem standartiem (tikai dažas zemas viskozitātes A1/B1 eļļas neatbilst A5 / B5 standartiem);

Eneos un sports.

ENEOS tehnoloģija ilgus gadus ir bijusi cieši saistīta ar autosportu. Sākot ar Dakāras ralliju un beidzot ar F1 un Super GT, tāpēc liels ātrums un vislabākā veiktspēja vienmēr ir bijusi nemainīga prasība. Kā eļļas piegādātājs oriģināliekārtu ražotāju rūpnīcām, mēs cenšamies garantēt saviem klientiem augstākās veiktspējas eļļu ikvienā ENEOS produktā.

Eneos un moto segments.

2016. gadā tiek sākta plaša motociklu smērvielu izplatīšana. Viens no visplašākajiem klāstiem motociklu segmentā.

 
SIA DANS G, PVN reģ. LV40003307817, Priežu 12, Ikšķile, Ikšķiles novads, Latvija, LV5052. Bankas konts: SEB Banka, UNLA LV2X, LV42UNLA0001200469721. Preču izsniegšana: Cesvaines 3, Rīga, LV1073, Birojs: Zemitanu 9, Rīga, LV1012. T: 371 28665844
Visas tiesības aizsargātas

2024 Dans - G